Můj účet / Přihlásit se
Zpět do obchodu

Registrace

Tři kroky ke krásné pleti

Základem úspěchu každé péče je nanášení produktů na vyčištěnou pleť. Poradíme Vám, jak si pleť správně vyčistit. Sice nepotěšíme milovníky rychlých řešení, ale věřte, že čím více své pleti dopřejete, tím více se vám pak vrátí v podobě její krásy a zdraví. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i nenalíčenou pleť. Ráno zbavíte pleť potu a škodlivin, které se přes noc vyplavují. Večer pak odstraníte makeup a nečistoty, které během celého dne na pleti ulpěly.

Pomocí vatového tamponu naneste Asombroso čistící pleťové mléko. Jako první odličte oči, poté pokračujte s odličováním obličeje, vždy od středu směrem ven a zpět dovnitř. Začněte na čele a postupujte dále kolem očí k nosu a zpět. Důležitý je tah kolem oční partie směrem dovnitř. Pleť pak dočistěte Asombroso čistící pleťovou vodou pro suchou nebo mastnou pleť z kolekce Feel Nature.

Krok 1:  Na očištěnou pleť naneste nejprve Asombroso sérum (intenzivní liftingové, kolagenové šokové nebo hydratační šokové) Sérum je vždy nejkoncentrovanější přípravek péče o pleť. Množství pečujících látek je v séru několikanásobně vyšší než u pleťového krému. Není tedy určeno jako jeho náhrada, ale maximalizuje jeho efekt. Aktivní látky séra pronikají do nejspodnějších vrstev pleti. Během působení může sérum lehce pálit nebo štípat, což je jeho přirozený a žádoucí efekt. Sérum používejte v závislosti na stavu pleti minimálně 1-2x týdně, nejlépe však 1-2x denně.

Krok 2: Hydrataci, pružnost a zpevnění dodáte pleti pomocí jednoho z Asombroso pleťových kolagenů, který působí ve střední vrstvě pleti. Nevíte, jaký zvolit? Je to snadné:

Pro unavenou a stárnoucí pleť, kolem 35. roku věku, kromě pleti mastné, doporučujeme Asombroso pleťovou kolagenovou emulzi s elastinem nebo  pleťovou kolagenovou emulzi. Pro pleť, která začíná jevit známky ochablosti, obvykle od 25. roku věku, je vhodný Asombroso kolagen pro suchou nebo mastnou pleť. Pro maximální hydrataci lze kolagen během týdne prostřídat s kyselinou hyaluronovou.

Krok 3: Nyní je třeba vše zafixovat pleťovým krémem. Na výběr máte hned z několika úžasných, účinnými látkami napumpovaných produktů: krém s účinky hadího jedu (doporučujeme) nebo denní či noční krém z řady Feel Brilliant, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Řada Feel Nature se pak zaměřuje na potřeby konkrétního typu pleti, a to suché nebo mastné. V nabídce najdete denní krém pro suchou pleť, denní krém pro mastnou pleť a noční krém pro suchou pleť i noční krém pro mastnou pleť.