Můj účet / Přihlásit se
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Z celého srdce věřím, že každý má právo cítit se úžasně

Asombroso ve španělštině znamená úžasný... dechberoucí… Všichni si umíme říct, že každý člověk je krásný, ale málokdo tomu vážně věří. A tak hledáme věci, co nám pomohou k tomu, abychom se cítili výjimečně.

Asombroso se zrodilo z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností.  Pleťová a tělová kosmetika a parfémy, volnočasová móda a luxusní designové povlečení, to vše je Asombroso. V České Republice jsem potkal skvělé lidi, kteří mi pomohli k životním příležitostem. V této zemi jsem také našel sám sebe. Přišel čas se odvděčit. Proto všechny fáze výroby Asombroso probíhají tady u nás, s láskou, v Česku.

Mnoho mých návrhů mne napadá nad ránem, na hranici mezi snem a bděním. Stejně tak myšlenka o spojení módy, krásy a kosmetiky ke mně poprvé přišla ve snu, jedné noci v létě roku 2016. Během vteřiny jsem byl vzhůru, s tužkou v ruce. A tak začal příběh značky Asombroso by Osmany Laffita.

Krůček po krůčku dostával můj sen jasnější podobu. Spojil jsem síly s nejlepšími profesionály v oboru, vývojáři, dermatology a parfuméry. Kromě nadšení pro věc jsme si předávali zkušenosti a nápady, aby po stovkách hodin usilovné práce vznikly jedinečné produkty, které v sobě skrývají úžasnou kombinaci účinných složek a čisté radosti z krásných věcí. Unikátní způsob dávkování nebo luxusní a neobvyklé balení jsou jen třešničkou na dortu. Pravý poklad najdete uvnitř. Asombroso jsou zkušenosti, kvalita a chuť dělat věci jinak.

Kromě účinných produktů Vám Asombroso přinese ještě něco navíc. Dá Vám čas. Čas, který věnujete sami sobě. Moje pleťová a tělová kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z “obyčejného” používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek.

Měsíce ubíhaly, Asombroso vzkvétalo a já jsem zatoužil po něčem novém, co by Vám udělalo radost. A pak jednou, při práci v ateliéru jsem narazil na své starší kresby. A tak bylo rozhodnuto, kruh se uzavřel. Volnočasová móda a luxusní povlečení skvěle doplňují parfémy a kosmetiku. Nyní tak můžete mít ode mne doma i Vy úžasný módní kousek. Vše ušily šikovné švadlenky u nás v České republice. Kvalitní materiál, skvěle padnoucí střihy a pečlivě vybrané barevné kombinace, vše je sladěno do nejmenšího detailu. Stačí si jen vybrat.

Asombroso vytváří jemnou síť, po které putuje radost, kterou si můžete dopřát každý den i Vy. Zažijte to se mnou.

Váš Osmany Laffita

Osmany
Osmany Osmany