Můj účet / Přihlásit se
Zpět do obchodu

Registrace

Pět "P" pro perfektní pleť

Osmanyho 5p pro perfektní pleť
Osmanyho 5p pro perfektní pleť

Krok 1 - pleť pečlivě vyčistit

Základem úspěchu každé péče je nanášení produktů na vyčištěnou pleť. Poradíme Vám, jak si pleť správně vyčistit. Sice nepotěšíme milovníky rychlých řešení, ale věřte, že čím více své pleti dopřejete, tím více se vám pak vrátí v podobě její krásy a zdraví. Pleť je třeba čistit ráno i večer, a to i nenalíčenou pleť. Ráno zbavíte pleť potu a škodlivin, které se přes noc vyplavují. Večer pak odstraníte make-up a nečistoty, které během celého dne na pleti ulpěly. Pomocí vatového tamponu naneste Asombroso The One Skin Cleansing Milk. Jako první odličte oči, poté pokračujte s odličováním obličeje, vždy od středu směrem ven a zpět dovnitř. Začněte na čele a postupujte dále kolem očí k nosu a zpět. Důležitý je tah kolem oční partie směrem dovnitř.

Krok 2 - pleť příjemně osvěžit

V druhém kroku pleť dočistěte a osvěžte čistící pleťovou vodou pro suchou nebo mastnou pleť Asombroso The One Dry Skin Cleansing Water nebo The One Oily Skin Cleansing Water.

Krok 3 - pořádně hydratovat, pěkně vypnout

Na vyčištěnou pleť v třetím kroku péče naneste Asombroso The One Hydro
Booster nebo The One Lifting Serum. Sérum je vždy nejkoncentrovanější
přípravek péče o pleť. Množství pečujících látek je v séru několikanásobně
vyšší než u pleťového krému. Není tedy určeno jako jeho náhrada, ale
maximalizuje jeho efekt. Aktivní látky séra pronikají do nejspodnějších
vrstev pleti. Během působení může sérum lehce pálit nebo štípat, což
je jeho přirozený a žádoucí efekt. Sérum používejte v závislosti na
stavu pleti minimálně 1-2x týdně, nejlépe však 1-2x denně.

Krok 4 - přidat kolagen

Hydrataci, pružnost a zpevnění dodáte své pleti ve čtvrtém kroku péče a to pomocí pleťového kolagenu Asombroso The One Collagen Emulsion. Pro maximální hydrataci lze tento kolagen během týdne prostřídat s The One Hyaluron Serum.

Krok 5 - překrýt krémem

V posledním a velmi důležitém kroku je třeba vše zafixovat pleťovým krémem. Na výběr máte hned z několika úžasných, účinnými látkami napumpovaných produktů: Asombroso intenzivní liftingový krém The One Snake Cream (doporučujeme) nebo Asombroso denní krém The One Day Cream či noční The One Night Cream. Tyto krémy jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Bonus - pokud chcete
svojí pleti dopřát nadstandardní péči,
věnujte pozornost následujícím řádkům:

Pokožka kolem očí je mnohem tenčí a až pětkrát více pórovitá než na zbytku těla. Proto se zde nejvíce projevuje špatná životospráva a stárnutí. Jemná pleť kolem očí potřebuje důkladnou péči bez ohledu na to, zda máte suchou nebo mastnou pleť. Není tedy třeba vybírat oční krém podle typu pleti. Asombroso The One Eye Cream má výborné vypínací a regenerační účinky a působí jako prevence proti vzniku vrásek. Doporučujeme používat ráno a večer.

Jak na dokonalou hydrataci pleti? Je známo, že kyselina hyaluronová podporuje pružnost pleti. Umí totiž maximálně hydratovat. A Jak to funguje? Molekuly kyseliny hyaluronové jsou kluzké a příliš velké na to, aby je pleť hlouběji absorbovala. Proto zůstávají na jejím povrchu. Voda, kterou na sebe vážou, se tak může uvolňovat a vstřebávat do pokožky průběžně. Pleť se okamžitě vyplní, napne a působí zdravě a svěže. Vyzkoušejte: The One Hyaluron Serum.

Mysleli jsme také na problematickou pleť. Díky obsahu Tea Tree oleje má Asombroso The One First Aid Gel antibakteriální a vysoce regenerační a zklidňující účinky. Tento produkt také oceníte jako rychlou první pomoc kdykoliv se na Vaší pleti objeví nežádoucí "pupínek". Skvěle a rychle redukuje začervenání a svědění například při bodnutí hmyzem.


Protože i Vaše pleť si zaslouží odpočinek a relaxaci, doporučujeme naše úžasné Asombroso pleťové masky pro dokonalé vypnutí a vyhlazení, hloubkovou hydrataci, výživu a regeneraci. Asombroso The One Oily Skin Mask je maska pro mastnou pleť a The One Dry Skin Mask maska pro pleť suchou. Používejte jednou až dvakrát týdně.

Osmanyho 5p pro perfektní pleť