Můj účet / Přihlásit se
Zpět do obchodu

Registrace

Osmany Laffita - panenka Emily

599 Kč

Osmany Laffita - panenka Emily

Kód: ALE02

Emily je duší cestovatelka. Ráda poznává nová místa a snadno navazuje přátelství. Blondýnka Emily je oblečená do krásných letních šatiček s Osmanyho oblíbenými barvami, které zdobí žlutý pásek se stříbrnou sponou a obutá je do žlutých lodiček.

Limitovaná edice Osmanyho panenek je na první pohled nápadná svým osobitým stylem. Panenky mají detailně propracovaný obličej, můžete je oblékat, česat i obouvat. Stejně jako Osmanyho modelky, mají krásnou postavu, ale nepatří k těm úplně nejštíhlejším. Osmanyho modely totiž může nosit každá žena.

Historie panenek sahá až k samým počátkům naší civilizace. Nejprve měly význam mysticko-kultovní, později pak už sloužily jako dětské hračky. Pro vývoj dítěte jsou velmi důležité. Rozvíjejí fantazii, smysly, paměť a tvořivost. Obohacují city dítěte a učí dítě tyto pocity vyjadřovat.  Panenky mají velkou estetickou funkci, děti se díky nim učí vnímat krásu. Panenky také vyplňují dobu, kdy se rodiče nemůžou z praktických důvodů dítěti věnovat. Stávají se tak kamarádkami a důvěrnicemi. Každé tajemství u nich zůstane v bezpečí.

Proč kloubové panenky? První kloubové panenky byly vyráběny už od poloviny 18. století! Díky těmto kloubům může panenka otáčet hlavičkou, hýbat pasem, nohama, rukama v ramenou, v loktech a v zápěstí. Je velmi ohebná a snadno se obléká. Panenka je 31 cm vysoká.

 

Panenka je vhodná pro děti od 3 let.

Kategorie: LIMITED EDITION
Dostupnost: Skladem
599 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj email a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.